YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

‘Problem yok gündem yoğun’

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

‘Problem yok gündem yoğun’ Empty
MesajKonu: ‘Problem yok gündem yoğun’   ‘Problem yok gündem yoğun’ Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 6:08 am

Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Feldkamp’ın sözleşmesi ile ilgili hiçbir problemin olmadığını söyledi ve konuyla ilgili bilgi verdi.
08.06.2007

Polat, “Sözleşme, 5 yönetim kurulu üyesi olan Futbol A.Ş. ile yapıldı. Bu sözleşmede benim ve Adnan Sezgin’in imzası var. Başkanımızın da bilgisi var. İmza sirkülerine göre her şey yasal” dedi. Transfer konusuna da değinen Polat, “Gündemimizde birkaç futbolcu var. Onlarla ilgileniyoruz. Temel amacımız gençleri kazanmak. İyi şeyler yapacağız” diye konuştu.

Carrusca hazır
Aslan’ın Arjantinli futbolcusu Marcelo Carrusca’nın, teknik direktör Feldkamp’la bir görüşme yaptığı öğrenildi. Sakatlık durumu hakkında bilgi verdiği belirtilen Tangocu’nun, “Göreve her zaman hazırım. Bir sezon boşa geçti diye bakmıyorum. Yaşanan her gün yeni bir tecrübedir. Kulübede ya da tribünde oturduğum her gün böyle düşündüm. Elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyorum. Takımda kalıp, faydalı olmak istiyorum” yönünde ifadeler kullandığı belirlendi.

‘Problem yok gündem yoğun’
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-