YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hakan Şükür parmak kurbanı!

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Hakan Şükür parmak kurbanı! Empty
MesajKonu: Hakan Şükür parmak kurbanı!   Hakan Şükür parmak kurbanı! Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 6:11 am

Kırık olan ayak başparmağı nedeniyle Almanya’da bıçak altına yatmaya hazırlanan Hakan şükür, Dasaev’in jübilesine de katılamayacak.
08.06.2007

Daha önce birçok kez dünya karmasında yer alan Kral, bir süre önce Moskova’da yapılacak müthiş jübileye davet edilmiş, yine dünya karmasında forma giyeceği açıklanmıştı. Ancak Bayern Münih doktorları tarafından tedavi altına alınan şükür, kibar bir dille özel maça gelemeyeceğini bildirdi. Tecrübeli oyuncu, “Katılamayacağım için çok üzgünüm. Fakat bir sezon boyunca kırık parmakla oynadım. Artık bu sorundan kurtulup, gollerimle geri dönmek istiyorum” ifadesini kullandı.

‘Parayı görelim!’
Selçuk inan ve Hakan Balta transferleri için Vestel Manisaspor ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray Yönetimi, girişimlerinden olumlu sonuç aldı. Ege kulübü, belirledikleri bonservis bedeli karşısında 2 oyuncuyu da satma kararı verdi. Taraflar arasında görüşmeler sürüyor.

İliç beklemede
Red Bull Salzburg’un İliç için önerdiği 600 bin Euro’yu geri çeviren Sarı-Kırmızılı yönetim, bu oyuncunun gönderilme konusunu tekrar masaya yatırdı. Kalli’nin, Sırp futbolcudan yararlanabileceği yönünde rapor verdiği, ‘çok ciddi bir teklif gelmemesi halinde’ satılmaması gerektiğini söylediği bildirildi.

Demirok bereketi!
Geçtiğimiz sezon Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen Galatasaray’ın 18 yaşındaki stoperi Uğur Demirok’a teklif yağıyor. Süper Lig ve Lig A’da birçok talibi olan genç yetenek için son noktayı Feldkamp koyacak. Uğur’un pişmesi için bir başka takıma kiralanabileceği ifade edildi.

Hakan Şükür parmak kurbanı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-