YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

‘O sahada ben de olsaydım...’

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

‘O sahada ben de olsaydım...’ Empty
MesajKonu: ‘O sahada ben de olsaydım...’   ‘O sahada ben de olsaydım...’ Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2007 10:43 am

FANATİK ailesi olarak ziyaret ettiğimiz Sedat Balkanlı’nın alfabetik cetvel yardımıyla anlattığı ilk şey, şampiyonluğa ulaşan 100. yıl kadrosunda olmayı çok istediğiydi.

Sedat Balkanlı... Gaziosmanpaşa’nın altyapısında yetişti; Konyaspor, Bursaspor, Galatasaray ve Fenerbahçe forması giydi. 1997’de yakalandığı amansız hastalık, futbol hayatını sonlandırsa da, yüzündeki tebessüm hiç eksik olmadı Balkanlı’nın... FANATİK ailesi olarak ziyaret ettiğimiz Sedat Balkanlı’nın alfabetik cetvel yardımıyla anlattığı ilk şey, şampiyonluğa ulaşan 100. yıl kadrosunda olmayı çok istediğiydi. Eşi Şükran Balkanlı’nın desteğiyle hayata tutunan Sedat, ilgisizlikten yakındı. Şükran Hanım, çocuklarının eğitim masrafını karşıladığı için Başkan Aziz Yıldırım’a teşekkür ederken, şöyle devam etti: “İlaç ve bakım masrafları çok fazla. Gerekli yardımı kurumlardan göremiyoruz. Hem ana hem baba olmaya çalışıyorum.” Balkanlı ailesi ayrıca, geliri ALS hastalarına bırakılacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor maçı projesinin kendilerini çok heyecanlandırdığını ve hastalar için bir umut ışığı olduğunu ifade etti.

‘O sahada ben de olsaydım...’
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-