YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yerli Carlos imzayı attı!

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Yerli Carlos imzayı attı! Empty
MesajKonu: Yerli Carlos imzayı attı!   Yerli Carlos imzayı attı! Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 3:32 am

Yerli Carlos imzayı attı! _wederson_imza1206

Türk vatandaşlığına geçen Brezilya asıllı futbolcu Vederson, Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
12.06.2007

‘Dünya kulübüne geldim’
Her yıl enaz bir yıldız ilkesini Roberto Carlos ile sürdüren Fenerbahçe, ilk imzayı ise Ankaraspor’dan Gökçek Vederson’a attırdı. Türk vatandaşlığına geçen Brezilya asıllı sol kanat oyuncusu, yeni sezondan itibaren 6 numaralı Sarı-Lacivertli formayı giyecek. Fenerbahçe’nin bir dünya kulübü olduğunun altını çizen Vederson, “Bu nedenle teklif gelir gelmez hemen kabul ettim. Brezilyalılar’ın çok olması, benim için büyük avantaj olacak, çünkü uyum sorunu yaşamayacağım. Zico da gelmeme sevindi ve ‘hayırlı olsun’ dedi” ifadelerini kullandı.

‘Carlos’u tanımayan yok’
Türk Milli Takımı’nda oynamayı istediğini, çok çalışıp bu hayalini de gerçekleştireceğini vurgulayan Gökçek Vederson, Roberto Carlos hakkında ise “Carlos’u dünya biliyor. Çok iyi bir transfer. İnşallah kendisiyle çok iyi arkadaş olacağız. Beraber oynama düşüncesi bile beni çok heyecanlandırıyor” diye konuştu. Asbaşkan Mahmut Uslu da, ilk dış transferi Vederson ile gerçekleştirdiklerini söyleyerek, “Bu yıl Türkiye Kupası, lig ve Avrupa’da başarılı olmak için elimizden geleni yapıyoruz” görüşünü dile getirdi.

Yerli Carlos imzayı attı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carlos`tan mesaj var!
» Roberto Carlos