YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

....sevgi mesajları....

YazarMesaj
KüBR@
Prenses
Prenses
KüBR@

....sevgi mesajları.... Empty
MesajKonu: ....sevgi mesajları....   ....sevgi mesajları.... Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 12:36 pm

Sen var ya sen... içtiğim sigara gibisin, dumanı hayalin, külü saçlarn,
ateşi dudakların,sigaradan tek farkın, sigarayı ben...
beni de Sen yakıyorsun....

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.
Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun
vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın..

Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

Gittin ama sanma ki yerin dolacak ve senden basşka biri benim olacak. Ya bana senin gibi bir sevgili, ya sana benim kadar seven bulunacak.

Kirpiklerindeki bir damla yaş süzülürse yanaklarından dudaklarına ve sen o serinliği biriyle paylaşmak istersen, yüzünü rüzgara çevir, ben o rüzgarda olacağım.

Bazen en yüksek tepelerden ,uçsuz bucaksız denizlere, bırakmak istiyorum bedenimi sonra düşünüyorum, içimde sen varsın , ya sana birşey olursa.

Biraz seni bilirler, biraz beni. Ama ne bilirler bu delinin seni ne cok sevdiğini.

Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar.Budalalar rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar.

Beni ateşe at vücudum yansın,
sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın.

En güzel aşk gül gibi açanı,
mutluluk saçanı değil; ayrılıksız olanıdır

I love you I love you I love you
KüBR@
Prenses
Prenses
KüBR@

....sevgi mesajları.... Empty
MesajKonu: Geri: ....sevgi mesajları....   ....sevgi mesajları.... Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2007 12:41 pm

Aşk bir trafik kazasıdır
en yakın hastane nikah masasıdır

Gözlerimden akan yaşlar delilim söyleyen dil masumiyetim sensiz geçen günler şahidim olsunki seni daima seveceğim.

Bir umut değilmiki bizi hayata bağlayan bir sevgi değilmiki bizi yıllardır ağlatan fakat ayrılık değilmiki sevenleri ölümü tattıran.

Hayat bir güldür elbet solacak
sırtıma kara topraklar dolacak
bu cansız yazılar birer hatıra kalacak.

Bir Gece Ay Bana Sordu 'neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedimki' Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilirmisin...

Sakın Üzülme Ama Sana Bir Şey Söylicem Dün Doktora Gittim Böbreğimde Taş Ciğerimde Kum Kalbimdeyse Seni Buldular Nasıl Yerinden Memnunmusun Bebeyim?

Her Aklıma Geldiğinde KöşEye Bir Yıldız Atıyorum,şImdi O Kadar Çok Yıldızım Olduki Artık Benimde Bir Gökyüzüm Var:))

ZAMAN GECE YARISI ISLAK GÖZLERİM, CAMDA BELKİ GELİR DİYORUM,HANİ BİR SARKIMIZ VARYA ONU SÖYLÜYORUM VE SENİ ÖLESİYE SEVİYORUM..

Fizik ile araştırdım, Kimya ile çözdüm, edebiyat ile söylüyorum :
SENİ ÇOK SEVİYORUM..

....sevgi mesajları....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-