YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Middlesbrough Tuncay'ı kaptı

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Middlesbrough Tuncay'ı kaptı Empty
MesajKonu: Middlesbrough Tuncay'ı kaptı   Middlesbrough Tuncay'ı kaptı Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2007 5:28 am

Middlesbrough Tuncay'ı kaptı 66E9D2B935532149AB6C77E5b

Sarı-lacivertliler ile sözleşme yenilemek istemeyen Tuncay dün gece Polat Otel'de İngiliz Premier Lig kulübünün yetkilileriyle yaptığı tam üç saatlik görüşmenin ardından "Evet" dedi. Büyük atılım peşinde olan Middlesbrough'nun, yıldız futbolcuya yıllık 2.2 milyon pound ücret ödeyeceği açıklandı

Birmingham saf dışı
Tuncay Şanlı'dan
Fenerbahçelileri üzecek haber dün gece geldi... Tuncay, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough ile 4 yıllığına anlaştı. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve "Avrupa'da oynamak istiyorum" diyen milli futbolcu için İngiliz ekipleri Middlesbrough ve Birmingham ciddi girişimlerde bulunmuşlardı. Hatta Tuncay, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmede, "Birmingham benimle ciddi olarak ilgileniyor. Ben de futbol hayatımı İngiltere'de sürdürmek istiyorum" demişti. Ancak Tuncay dün Middlesbrough ile el sıkıştı.

Ligi 12. sırada bitirdi
İngiltere'nın köklü takımlarından Middlesbrough'nun yetkilileri ile dün gece Polat Otel'de masaya oturan Tuncay ve menajeri Erdinç Şehit, 3 saat süren toplantının ardından İngilizlere 'Evet' dedi. Bu sene güçlü bir kadro kurmak isteyen kırmızı-beyazlılar, Tuncay'a gelecek hafta İngiltere'de 4 yıllık sözleşme imzalatacak. Tuncay yıllık 2.2 milyon pound (5.7 milyon YTL) alacak. Şanlı, sözleşmesine 'bir yıl sonunda ayrılırsa bonservisi 5 milyon pound' maddesi koydurdu. Bu sene Premier Lig'i 12. sırada bitiren Middlesbrough, Arsenal'lı forvet Aliadiere'yi de almıştı.

Middlesbrough Tuncay'ı kaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-