YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıra geldi Lincoln'e

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Sıra geldi Lincoln'e Empty
MesajKonu: Sıra geldi Lincoln'e   Sıra geldi Lincoln'e Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 8:17 am

Cimbom, İsveçli Linderoth'u imza için dün İstanbul'a getirerek taraftarlarını coşturdu. Kulüp başkanı Özhan Canaydın da Schalke'li Lincoln ile her konuda anlaşırken, kulübünü bonservis bedeli konusunda ikna etmeye çalışıyor. Linderoth müjdeyi verdi: Lincoln ile konuştum, o da gelecek

Bugün imzalıyor
İLK transfer bombasını İsveçli Tobias Linderoth ile patlatan Cimbom, dün bu oyuncuyu İstanbul'a getirdi. Dün akşam saatlerinde eşi Maria ve menajeri ile birlikte ****** Havalimanı'na inen 28 yaşındaki Linderoth'u Galatasaray Basın ve Operasyon Sorumlusu Yako İgual karşıladı. Linderoth'a çok sayıda sarı-kırmızılı taraftar da sevgi gösterisinde bulundu. Kopenhag'dan transfer edilen Linderoth, bugün saat 10.30'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde medyaya tanıtılacak ve ardından 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

Fotomaç'a açıkladı
Galatasaray'ı Kalli için seçtiğini belirten Linderoth, Fotomaç'a konuştu. Linderoth, "Gelmeden Lincoln ile görüştüm. Fikir alışverişinde bulunduk. O da Galatasaray'a gelecek. İkimiz süper bir sezon geçireceğiz" diyerek müjdeyi verdi. Galatasaray transferde ikinci bombayı da Lincoln ile patlatmak üzere... Başkan Özhan Canaydın dün devreye girerek, Schalke'li Lincoln ile her konuda anlaştı. Canaydın, yakın dostu Schalke Başkanı Rehberg'i de Lincoln'ün bonservis bedeli konusunda ikna etmeye çalışıyor.

Sıra geldi Lincoln'e

"G.Saray'la anlaştıktan sonra Lincoln ile görüştüm. Fikir alışverişinde bulunduk Kendisi de G.Saray'da forma giyecek".

Çok mutluyum
G.Saray'ın ilk yabancı transferi Linderoth ayağının tozuyla Fotomaç'a konuştu: "Başarılı olmaya geldim..." Linderoth, "UEFA'yı kaldırmış, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birine geldiğim için mutluyum. Ben ve ailem için yeni bir sayfa açıldı" dedi.

Taraftar süper
G.Saray taraftarlara da övgü yağdıran Linderoth ayağının tozuyla da ilk müjdesini verdi: "Türkiye'ye gelmeden önce Lincoln'le görüştüm. Kendisiyle fikir alışverişinde bulunduk. Onunla beraber Galatasaray'ı eski gücüne kavuşturacağız. O da gelecek."

Onay bekleniyor
Bu arada G.Saray Başkanı Özhan Canaydın'ın Schalke'nin yıldızı Lincoln ile anlaştığı belirtildi. Schalke ile yapılan sıkı ilişkiler sayesinde bonservis ücreti 4 milyon euro'ya düşürüldü. G.Saray ise 3 milyon euro'ya direniyor. Schalke onay verirse transfer bitecek.

Sıra geldi Lincoln'e
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moderator geldi.