YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Linderoth coşkusu

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Linderoth coşkusu Empty
MesajKonu: Linderoth coşkusu   Linderoth coşkusu Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 8:37 am

Akşam saatlerinde İstanbul'a gelen İsveçli futbolcu, taraftarları coşturdu.
14.06.2007

Bir anda şaşkına döndü
..Ve Tobias Linderoth İstanbul’da... Dün akşam saatlerinde ****** Havalimanı’na inen İsveçli oyuncuyu çok sayıda taraftar, tezahüratlarla karşıladı. Basınla ilişkilerden sorumlu Yako Igual’in eşlik ettiği Linderoth’u omuzlara alan Galatasaraylılar, yeni transferi kapıya kadar taşıdı. Bir ara “Fenerbahçe futbolcu görsün” diye bağıran Sarı-Kırmızılılar Yeşilköy’ü dakikalarca inletti. İstanbul’a eşiyle birlikte gelen Tobias, gördüğü ilgi karşısında şaşkına döndü.

‘Büyük gurur duydum’
Ayağının tozuyla taraftara mesaj gönderen 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, “Ne kadar büyük bir kulübe geldiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Soğukkanlı biri olduğunu düşünürdüm. Oysa taraftarları görünce nasıl heyecanlandığımı bilemezsiniz. Büyük gurur duydum. Kendime güveniyorum. Kariyerimin doruk noktasına çıkmak istiyorum” açıklamasını yaptı. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin medyadan köşe bucak kaçırdığı futbolcu daha sonra yöneticilerle birlikte yemek yedi.

Kaan BORA-Raşit ALTUN

Taraftar mest oldu
Linderoth transferi, Sarı-Kırmızılılar’ı hayli memnun etti. Taraftar sitesi galatasaray.com’da yer alan, ‘Linderoth transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?’ sorusunu yanıtlayan 75 bini aşkın futbolseverin yüzde 70’i ‘iyi’, yüzde 20’si ‘vasat’, yüzde 10’u ise ‘kötü’ cevabını verdi. Taraftarlar, Lincoln ya da Riquelme’nin de transfer edilmesini çok istiyor.

Linderoth coşkusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-