YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Toraman`ın hayali

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Toraman`ın hayali Empty
MesajKonu: Toraman`ın hayali   Toraman`ın hayali Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 8:46 am

İbrahim Toraman, siyah-beyazlı takımla 2010 yılına kadar sözleşmesi olduğunu belirterek, ''Umarım Beşiktaş formasıyla futbolu bırakırım'' dedi.
14.06.2007

Beşiktaş Kulübü'nün ''Yavru Kartal'' dergisinin haziran sayısına verdiği röportajda, derginin ''Fun Club'' üyelerinden 10 yaşındaki Cansu Akfırat ile aynı yaştaki İhsan Dümeke'nin sorularını yanıtlayan İbrahim, ''Fenerbahçe'ye gideceğiniz ile ilgili haberler çıktı. Bu doğru mu?'' sorusu üzerine, ''Hayır doğru değil. Benim Beşiktaş ile 2010 yılına kadar sözleşmem var ve Beşiktaş forması giydiğim için çok mutluyum. Umuyorum ki Beşiktaş forması altında kaptan olarak futbolu bırakırım ve jübilemi burada yaparım'' diye konuştu.

İbrahim Toraman, Beşiktaş'ta kaptan olmanın kendisi için çok büyük onur ve mutluluk kaynağı olduğunu kaydederek, şöyle devam etti: ''Bu sorumluluğu taşıyabildiğimi düşünüyorum. Tabii ki kaptan olmanın çok büyük sorumlulukları var. Her şeyinize dikkat etmek zorundasınız. Öncelikle sahadaki hırsımız, isteğimiz ve formamıza bağlılığımızla örnek olmamız gerekiyor. Bir kaptan olarak bu sorumlulukları taşıyorum.''

''HEDEFİM MİLLİ TAKIMLA AVRUPA ŞAMPİYONU OLMAK''

İbrahim Toraman, (A) Milli Futbol Takımı ile Avrupa Şampiyonluğu yaşamak istediğini söyledi. Hem milli takımda hem de Beşiktaş'ta başarılı olmak istediğini kaydeden İbrahim, ''Hedefim Milli Takım ile Avrupa Şampiyonu olmak, Beşiktaş'ta ise Türkiye Şampiyonu olup Avrupa'da önemli başarılara imza atabilmek'' dedi.

Milli futbolcu, takım arkadaşlarının hepsiyle iyi anlaştığını ancak Burak, Serdar ve Mehmet Sedef ile yakın arkadaş olduklarını kaydetti.

''MEVKİİMDE EN İYİSİ BENİM''

İbrahim Toraman, ''Sizce oynadığınız mevkiideki en iyi futbolcu kim?'' sorusu üzerine, ''(Kendini beğenmiş) denilmesini istemem, ama en iyi olarak kendimi görüyorum. Elbette benim de eksik yönlerim vardır, ama oynadığım mevkii itibariyle kendimi hep iyi bulmuşumdur. Avrupa'da Puyol, Cannavora sevdiğim futbolculardır'' diye konuştu.

Türkiye'de ligin mücadele olarak kaliteli olduğunu vurgulayan İbrahim, ''Ligimizde çok koşuluyor, tempolu futbol oynanıyor. Her takım artık disiplin içerisinde sahada mücadele ediyor. Belki oyun kalitesi olarak çok iyi değil ama disiplin ve mücadele açısından kaliteli olduğunu düşünüyorum'' dedi.

Ligde en çekindiği oyuncunun Fenerbahçe'nin eski futbolcu Nicolas Anelka olduğunu belirten İbrahim, Anelka'nın İngiltere'ye gitmesinden sonra Türkiye'de çekindiği futbolcu olmadığını ifade etti.

Toraman`ın hayali
1 sayfadaki 1 sayfası