YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jean Tigana: İhanet etmem

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Jean Tigana: İhanet etmem Empty
MesajKonu: Jean Tigana: İhanet etmem   Jean Tigana: İhanet etmem Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 3:08 am

Jean Tigana: İhanet etmem Tigana2800

Claude Makelele transferinde vatandaşına, “Türkiye’ye gitme” dediği iddia edilen Beşiktaş’ın eski hocası Jean Tigana söylentileri yalanladı.
15.06.2007

Claude Makelele transferinde vatandaşına, “Türkiye’ye gitme” dediği iddia edilen Beşiktaş’ın eski hocası Jean Tigana söylentileri yalanladı. Daha önce çalıştığı kuruma asla zarar vermeyeceğini dile getiren tecrübeli çalıştırıcı, “Beşiktaş’ta güzel günler geçirdim, kimse camiayla aramı bozmaya çalışmasın. Makelele’yle bir kez bile görüşmedim. Ortaya atılan iddialar büyük bir yalan... Anelka’nın ise Makelele’ye ne söylediğini bilmiyorum. Emin olduğum tek şey, hizmet ettiğim bir kuruma ihanet etmeyeceğimdir” dedi.

Mutlu izin yapmıyor
Ertuğrul Sağlam’ın yardımcısı Mutlu Topçu, Avrupa’da futbolcu arıyor. İzin yapmadan işe başlayan ve uzun süredir yurt dışında bulunan Topçu, Norveç, İsveç ve Danimarka’yı mercek altına aldı. Bu ülkelerdeki gurbetçi futbolcuları izleyen Topçu’nun ispanya’ya geçeceği ve La Liga’nın son hafta maçlarını takip edeceği öğrenildi. Bilindiği gibi Mutlu uzun süre Beşiktaş forması giymiş ve 91-92 sezonunda şampiyonluk yaşamıştı.

Jean Tigana: İhanet etmem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-