YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Linderoth Cimbom'a hayırlı olsun

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Linderoth Cimbom'a hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Linderoth Cimbom'a hayırlı olsun   Linderoth Cimbom'a hayırlı olsun Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 4:27 am

"Çalışmayı seven bir orta sahayım. Görevim top kapmak G.Saray'da oynamak şans. Kalli ile çalışacağım için heyecanlıyım"

Ağır işçi

"Çalışmayı seven bir orta sahayım. Görevim top kapmak G.Saray'da oynamak şans. Kalli ile çalışacağım için heyecanlıyım".

G.Saray'ın Kopenhag takımından transfer ettiği Tobias Linderoth, Florya'da 3 yıllık sözleşme imzalayarak resmen 'Aslan' oldu. İsveçli oyuncu, "G.Saray gibi büyük bir kulüple anlaştığım için gururluyum. Her futbolcu burada oynamak ister. Çok çalışarak başarılı olacağıma inanıyorum" dedi. Feldkamp ile ilk kez çalışacağını belirten
Linderoth, "G.Saray'da daha önceki başarılarını duydum. Böyle önemli bir teknik adamla çalışacağım için heyecanlıyım" diye konuştu.

UYUM KOLAY OLUR
G.Saray'da Hakan Şükür, Song ve Hasan Şaş'ı ismen tanıdığını söyleyen Tobias, Türkiye'ye karşı birçok defa oynadığını, uyum sorunu çekmeyeceğini söyledi. Linderoth, "Çalışmayı seven bir orta saha oyuncusuyum. Görevim yer tutmak, top kapmak ve basit şekilde önümdeki oyunculara aktarmak. Ljung ve Risp'- ten olumlu bilgiler almam seçimimi kolaylaştırdı. Everton'dan hoca değişikliği ve sakatlık nedeniyle ayrıldım. Her şey iyi olacak" ded

Linderoth Cimbom'a hayırlı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» `Taraftar rahat olsun`