YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oturmaya gelmedim

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Oturmaya gelmedim Empty
MesajKonu: Oturmaya gelmedim   Oturmaya gelmedim Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 4:52 am

Ankaraspor'dan transfer edilen kaleci Hakan Arıkan, dün basın önünde imza attı.
08.06.2007

3 yıllık imza attı
Ankaraspor’dan transfer edilen milli kaleci Hakan Arıkan, dün basın önünde imza attı. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen törende Abdi Celalettin Kolot ile İlhan Durusoy hazır bulunurken, genç file bekçisi 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Gençleştirme operasyonuna Hakan Arıkan ile devam ettiklerini söyleyen İlhan Durusoy, “Kadromuzun onunla daha güçlü olacağını düşünüyoruz” ifadesini kullandı.

‘Çok çalışmam gerek’
“Türkiye’nin en büyük camiasına geldiğim için mutluyum” diyerek sözlerine başlayan Hakan Arıkan, “Öncelikle Beşiktaş’ta iyi bir sezon geçirmek istiyorum. Ben hiçbir zaman yedek oturmak için gelmem. Oynamak istiyorum ve çok çalışmam gerek. Forma giymek adına elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu formayı yıllarca giymek, kalıcı olmak amacındayım. Bu hedefim doğrultusunda performansımı yüksek seviyede olmalıyım” dedi

Oturmaya gelmedim
1 sayfadaki 1 sayfası