YeSiL DüNyA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YeSiL DüNyA

Forum Un Adresi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçe günlüğü

YazarMesaj
ice_cream
Administratör
Administratör
ice_cream

Fenerbahçe günlüğü Empty
MesajKonu: Fenerbahçe günlüğü   Fenerbahçe günlüğü Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 5:19 am

Zico'ya güvenmem
Serkan Balcı memleketi Nazilli'de, "Trabzon ile anlaştım. Zico'ya güvenmediğim için gidiyorum. Yerim sağ kanat değil, orta saha" dedi. Tecrübeli oyuncu, Roberto Carlos'un transferi için ise "Yan yana oynayacaktık, kısmet karşı karşıya oynamakmış. F.Bahçe'ye hayırlı olsun" dedi.

Eleştirilere izin vermem
Volkan
Demirel, "Acımasız eleştirilere fırsat vermemek için daha çok çalışacağım" dedi. Türkiye'nin en iyi 3 kalecisinin F.Bahçe'de olduğunu belirten Volkan, "Rüştü abi ve Serdar ile tatlı bir rekabet içinde olacağız. Bu sezon en az gol yiyen takım olacağız" diye iddialı konuştu.

Teklifler çok cazip
Çok fazla şans bulamasa da F.Bahçe'den ayrılmak istemeyen Mehmet Yozgatlı, "Çok cazip teklifler geliyor. Kararsız kalıyorum" itirafında bulundu. "Büyük takımlardan ayrılan oyuncuların ne duruma düştüğünü görüyorum" diyen Yozgatlı bir hafta içinde karar verecek.

Can'a yeni öğretmen
Bir ara Milli Takım'a kadar yükselen Can Arat, "Fenerbahçe'de yedek kalmak bile şereftir. Üstelik Roberto Carlos gibi bir oyuncu gelmişken tekliflere bakmam" dedi. Genç oyuncu, "Eksiklerim olduğunu biliyorum. Şimdi bir öğretmenim daha oldu" ifadelerini kullandı.

Savaşa hazırım
F.Bahçe ile nikah tazeleyen Deniz Barış, "Sezonun yorgunluğunu atıyorum. kafam çok rahat. Roberto Carlos ile aynı takımda oynayacağım için çok mutluyum" dedi. Deniz Barış, "Artık Türkiye sınırları dışına çıkma zamanı geldi. Bu kadro ile ses getireceğiz" açıklamasını yaptı.

Deivid takım arıyor
Deivid, F.Bahçe'deki gelişmeleri dikkatle izliyor. Yabancı kısıtlaması kalkarsa kalacağı konuşulan Deivid bir yandan da kulüp arıyor. Yönetimin, "Dünya takımı kuracağız, bu takımda Deivid'e yer yok" dediği Brezilyalı oyuncunun büyük ihtimalle takımdan gönderilecek.

Fenerbahçe günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-